Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

13 marca 2023 r. w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Limanowej, któremu przewodniczył  Wojciech Włodarczyk – przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy w Limanowej. Posiedzenie rozpoczął starosta Mieczysław Uryga, który przywitał zebranych członków Rady i podziękował im za pracę i podejmowane działania na rzecz rozwoju lokalnego rynku pracy. W posiedzeniu uczestniczyła także wicestarosta Agata Zięba.

W trakcie posiedzenia Rada zapoznała się z aktualną informacją o stanie bezrobocia na terenie powiatu limanowskiego oraz działalności PUP w Limanowej za 2022 r., które omówił Marek Młynarczyk  – dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej. Następnie zapoznano się z informacją o wydatkowaniu środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w ubiegłym roku. W dalszej części przedstawiona została informacja o zasadach opracowania potrzeb szkoleniowych i planowanych kierunkach szkoleń osób bezrobotnych
i poszukujących pracy w roku 2023.

Przedmiotem obrad było również wyrażenie opinii w sprawie przyznania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na współfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników jednostek organizacyjnych podległych powiatowi limanowskiemu.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content