Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

Zdjęcie przedstawiajace moment głosowania podczas Posiedzenia Powiatowej Rady Rynku Pracy w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej

 5 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Limanowej, któremu przewodniczył Wojciech Włodarczyk – etatowy członek Zarządu Powiatu Limanowskiego. W posiedzeniu uczestniczyła również Agata Zięba – Wicestarosta Limanowski.

W trakcie posiedzenia Rada zapoznała się z wykazem pracodawców i osób, z którymi zawarto umowy w ramach aktywnych programów przeciwdziałania bezrobociu w roku ubiegłym oraz pozytywnie zaopiniowała przedłożoną przez dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej – Marka Młynarczyka, propozycję podziału środków Funduszu Pracy na rok 2022 na finansowanie aktywnych programów rynku pracy, środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz innych zadań fakultatywnych realizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej.
W dalszej części obrad Rada wyraziła opinię w sprawie umorzenia należności z tytułu zwrotu refundacji ze środków Funduszu Pracy kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy, a także zapoznała się z informacjami o trwających naborach wniosków do poszczególnych programów oraz kryteriami ich realizacji w 2022 roku.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content