Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Limanowej

Posiedzenie powiatowej rady rynku pracy - członkowie głosują

23 września 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Limanowej, któremu przewodniczył Członek Zarzadu Powiatu Wojciech Włodarczyk – Przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy w Limanowej.

W trakcie posiedzenia Rada zapoznała się z informacją o aktualnej sytuacji na rynku pracy w powiecie limanowskim. Następnie Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej Marek Młynarczyk  przedstawił członkom Rady informację o stanie bezrobocia na terenie powiatu limanowskiego oraz działalności PUP w Limanowej za I półrocze 2019 r., w tym o stanie realizacji projektów POKL współfinansowanych ze środków EFS za I półrocze 2019 r.

W dalszej części obrad Rada pozytywnie zaopiniowała propozycję zmian w podziale środków Funduszu Pracy i Europejskiego Funduszu Społecznego na finansowanie aktywnych programów realizowanych przez PUP w Limanowej w 2019 roku.

Przedmiotem obrad było również wyrażenie opinii w sprawie przyznania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na współfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników jednostek organizacyjnych podległych powiatowi limanowskiemu.

Na zakończenie obrad Powiatowa Rady Rynku Pracy w Limanowej wyraziła swoją opinię w sprawie umorzenia należności z tytułu zwrotu nienależnie pobranego świadczenia.

 

źr.fot.: PUP Limanowa

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content