Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych w Mszanie Dolnej

24 czerwca 2024 r.

23 czerwca br. na stadionie miejskim w Mszanie Dolnej, odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych organizowane przez Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Limanowej oraz Powiat Limanowski. Rywalizacja przebiegała w dwóch konkurencjach – sztafecie pożarniczej 7 x 50 m i ćwiczeniach bojowych w dwóch grupach – kobiecej i męskiej. Sportowym zmaganiom towarzyszył gorący doping kibiców na trybunach i wspaniała atmosfera.

W wydarzeniu Powiat Limanowski reprezentowali Przewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego Józef Pietrzak, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego Beata Krzyściak oraz Przewodnicząca Komisji Bezpieczeństwa Obywateli Izabela Zelek.

Wyniki zawodów w poszczególnych grupach i kategoriach przedstawiają się następująco:

• Grupa kobieca

I miejsce – OSP Wilkowisko

II miejsce – OSP Szyk

• Grupa męska

I miejsce – OSP Wilkowisko

II miejsce – OSP Łostówka

III miejsce – OSP Sadek

IV miejsce – OSP Podłopień

V miejsce – OSP Kisielówka

VI miejsce – OSP Stróża

VII miejsce OSP Młyńczyska

Gratulujemy wszystkim drużynom strażackim emocjonującej, sportowej rywalizacji oraz osiągniętych wyników!

Fundatorem nagród dla zwycięskich drużyn był Powiat Limanowski.

źr./ fot. : KP PSP Limanowa