Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy odbędzie się w Mszanie Dolnej ! Czekamy na zgłoszenia wystawców!

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie Powiatowym Kiermaszem Bożonarodzeniowym zaplanowanym na niedzielę 19 grudnia br. w Limanowej organizatorzy zdecydowali, że wydarzenie odbędzie się również w Mszanie Dolnej na Placu Targowym w godzinach 10.00-15.00.

Przypominamy, że zgłoszenia wystawców zainteresowanych udziałem w Powiatowym Kiermaszu Bożonarodzeniowym w Limanowej zostały zakończone z uwagi na bardzo duże zainteresowanie wszystkie miejsca zostały bardzo szybko zajęte. 19 grudnia (niedziela) od godziny 10:00 do godziny 15.00 na limanowskim rynku oraz n aplacu targowym w Mszanie Dolnej na stoiskach lokalnych producentów i rzemieślników będzie można zaopatrzyć się w świąteczne produkty i ozdoby.

Wszystkich chętnych wystawców do udział w Kiermaszu, który odbędzie się w Mszanie Dolnej 19 grudnia (niedziela) prosimy o przesyłanie karty zgłoszenia na maila: promocja@powiat.limanowski.pl lub kontakt telefoniczny z Biurem Promocji,Kultury i Turystyki pod numerem 18 3337-901/921 do 30 listopada br.

KARTA ZGŁOSZENIA

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach. Razem wprowadźmy klimat Bożego Narodzenia do naszych domów!

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content