Powitanie września z KGW w Mszanie Górnej podczas akcji „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”

03.09.2021, pierwszy wrześniowy weekend rozpoczęliśmy ze smakiem dzięki paniom z KGW w Mszanie Górnej, które jako kolejne Koło Gospodyń z terenu Powiatu Limanowskiego miało okazję zaprezentować i podzielić się z uczestnikami wydarzenia tradycyjnymi przysmakami.

 

 

 

W godzinach od 9: 00 do 13: 00 stoisko promocyjne KGW „Gosposie z Mszany Górnej” odwiedziło wielu miłośników lokalnych przysmaków. Gospodynie odwiedził również Starosta Limanowski – Mieczysław Uryga.

Wszyscy, którzy mieli okazję być dziś na limanowskim rynku w czasie trwania wydarzenia mogli skosztować i zakupić pyszne regionalne produkty, wśród nich m.in: pierogi, krokiety z grzybami i serem, gołąbki, ciasta, kołacze, chałki, marynowane grzyby, chleby z ziarnami, chleby ziołowe, czy proziaki.

Zapraszamy już w przyszłym tygodniu na kolejne spotkanie w ramach akcji „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Limanowej, mającej na celu promocje dziedzictwa kulinarnego, kulturalnego powiatu limanowskiego oraz działalności lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich.

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content