Powracają „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”

Zapraszamy  do udziału w III edycji akcji pn. ”Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”, promującej dziedzictwo kulinarne i dorobek Kół Gospodyń Wiejskich naszego regionu.

Już po raz trzeci w okresie wakacyjnym na limanowskim rynku zlokalizowane będą stoiska prezentujące produkty i wyroby tradycyjne, jak również rzemiosło i rękodzieło  artystyczne. Celem jest, aby produkt regionalny dotarł do jak najszerszej grupy odbiorców. Tegoroczna edycja akcji rozpocznie  się  7  lipca br. i będzie kontynuowana do końca września w każdy piątek, w godzinach 9:00-13:00 na rynku w Limanowej.

W związku z powyższym serdecznie  zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu Limanowskiego do udziału w wydarzeniu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 23 czerwca br. Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: promocja@powiat.limanowski.pl lub złożyć osobiście w Starostwie Powiatowym w Limanowej na Dziennik Podawczy, ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa.

Formularz karty zgłoszenia dostępny jest poniżej:

KARTA ZGŁOSZENIA Regionalne Smaki 2023

Szczegółowe informacje można również uzyskać pod numerem telefonu tel. (018) 3337-901  (Wydział Promocji Kultury i Turystyki Starostwa Powiatowego w Limanowej). Serdecznie zachęcamy do udziału w nowej edycji  kulinarnej akcji Powiatu Limanowskiego!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content