Poznaliśmy zwycięzców „Maratonu Czytelniczego” w Mszanie Dolnej

18 kwietnia 2024 r.

15 kwietnia br. poznaliśmy laureatów powiatowego „Maratonu Czytelniczego”  z terenu miasta Mszana Dolna. W tej edycji uczestnicy czytają prozę Kornela Makuszyńskiego.

Po wysłuchaniu 8 prezentacji Komisja Konkursowa w składzie: Joanna Michalik, Barbara Wysowska oraz Hilary Majewski, postanowiła nagrodzić następujących uczestników:

I miejsce: Michał Łopata SP nr 1

II miejsce: Zofia Sater SP nr 1

III miejsce: Maksymilian Jamróz SP nr 2

Wyróżnienia otrzymali :

Jakub Szynalik SP nr 2

Adam Adamik SP nr 2

Gratulujemy serdecznie laureatom! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wysiłek włożony w przygotowanie oraz nauczycielom i opiekunom za współpracę .

Zwycięzcy I, II i III miejsca zaprezentują się w finale powiatowym czytelniczego konkursu, który odbędzie się 28 maja br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej.

Organizatorami konkursu byli: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu Filia w Limanowej oraz Miejska Biblioteka w Mszanie Dolnej.

źr./fot.: MBP Mszana Dolna