Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej wyróżnieni przez Prezydenta RP

Zdjęcie pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej wyróżnionych przez prezydenta RP

 23 maja br. w Operze Krakowskiej odbyła się Małopolska Konferencja Publicznych Służb Zatrudnienia, organizowana przez Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

 

W czasie konferencji wręczono „Medale za Długoletnią Służbę” zasłużonym pracownikom urzędów pracy nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę – na wniosek dyrektorów małopolskich urzędów pracy. W imieniu Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity odznaczenia wręczył wicewojewoda Ryszard Pagacz.

 

Wyróżnienia otrzymali także pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej:
Medal złoty:
• Łucja Postrożny – inspektor powiatowy

Medal srebrny:
• Mariola Czaja – specjalista ds. rozwoju zawodowego,
• Lidia Kopytek – pośrednik pracy,
• Edyta Trzupek – pośrednik pracy,

Medal brązowy:
• Dorota Czeczótka – specjalista ds. programów,
• Joanna Kroczek – pośrednik pracy,
• Joanna Smoter –zastępca głównego księgowego.

 

Podczas konferencji Kapituła Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy 2022, pod przewodnictwem wicemarszałka Józefa Gawrona, przyznała nagrody w kategoriach: „Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników” (nagrodę otrzymał Szpital Powiatowy w Chrzanowie) oraz „Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie” (laureatem została restauracja „Per Tutti” z Dąbrowy Tarnowskiej).
Kapituła dokonała również rozstrzygnięcia Plebiscytu „Mikro Firma za rogiem 2022″ – tytuł ten trafił m.in. do Zagrody „Jędrzejkówka” z Laskowej, która działa przy Skansenie na Jędrzejkówce oraz należy do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych. Jest także siedzibą Szlaku Rzemiosła Tradycyjnego. Zagroda stanowi bogate źródło wiedzy na temat tradycji i kultury regionu. Posiada całoroczną ofertę, w ramach swojej działalności organizuje warsztaty tradycyjnych rzemiosł dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Dla uczestników warsztatów dostępna jest strefa rekreacji: place zabaw, ścieżki edukacyjne, zagrody ze zwierzętami. Nagrodę odebrała Pani Barbara Jędrzejek.

Ponadto ogłoszone zostały wyniki konkursu „Małopolski Pracodawca Przyjazny Pracownikom Młodocianym”, którego organizatorem była Małopolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Krakowie. Nagrody trafiły do Studia Fryzur „Bogusia” z Miechowa i do firmy PROTECH Sp. z o.o. z Zatora.

Spotkanie zakończyło się panelem dyskusyjnym „W służbie małopolskiemu rynkowi pracy”

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content