Projekt „Bezpieczny Powiat Limanowski”. Głosowanie w Budżecie Obywatelskim do 5 października!

W ramach III Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego zgłoszono projekt pod nazwą „Bezpieczny Powiat Limanowski”, na który można oddać głos do jutra tj. 5 października.

W ramach projektu planowane jest zorganizowanie szkoleń i prelekcji dla dzieci i młodzieży, nauczycieli oraz dyrektorów szkół Powiatu Limanowskiego w zakresie udzielania pierwszej pomocy, bezpieczeństwa ruchu drogowego. Planowany jest także zakup i dystrybucja materiałów odblaskowych dla dzieci.

Na to zadanie można głosować elektronicznie TUTAJ

Osoby które już wcześniej oddały głos na inne projekty nie mogą ponownie głosować. Zachęcamy jednak do rozpowszechnienia informacji pozostałym mieszkańcom subregionu sądeckiego.

Serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos!