Przekazano 70 tysięcy złotych dla Stowarzyszeń!

Starosta i WIcestarosta na Przekazaniu 70 tysięcy złotych dla Stowarzyszeń!

7 kwietnia Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz Wicestarosta Agata Zięba spotkali się z przedstawicielami Stowarzyszeń z terenu Powiatu Limanowskiego, którzy wzięli udział w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych w zakresach: kultury, sztuki i dziedzictwa narodowego oraz upowszechniania turystyki i krajoznawstwa.

Podczas spotkania Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz Wicestarosta Agata Zięba przekazali umowy dotacyjne na realizację zadań w zakresie kultury na terenie powiatu limanowskiego w roku 2022.

Powiat Limanowski  od wielu lat wspiera organizacje pozarządowe w realizowaniu różnych przedsięwzięć i wydarzeń. Cieszę się, że również w tym roku otwarty konkurs ofert na realizację zadań w zakresie kultury, sztuki i dziedzictwa narodowego spotkał się z tak dużym zainteresowaniem. Jestem przekonany, że mieszkańcy powiatu skorzystają z efektów doskonale zrealizowanych projektów – mówił Starosta, dziękując przedstawicielom organizacji pozarządowych za duże zainteresowanie oraz zaangażowanie w podejmowaniu działań mających na celu promocję kultury w Powiecie Limanowskim.

Galeria zdjęć

 Wykaz zadań publicznych w zakresie kultury objętych dofinansowaniem z budżetu powiat limanowskiego w roku 2022 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content