Prześlij zdjęcia do nowego albumu prezentującego dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze Powiatu Limanowskiego i Dolnego Kubina.

W związku z realizacją mikroprojektu pn. „Dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze Powiatu Limanowskiego i Dolnego Kubina”, w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020, Starostwo Powiatowe w Limanowej planuje w 2022 roku wydanie albumu prezentującego dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze powiatu limanowskiego i Dolnego Kubina.

Zzachęcamy fotografów zainteresowanych sprzedażą swoich zdjęć, do przesyłania zdjęcia/ć na których sfotografowane są atrakcje przyrodnicze, kulturowe, elementy architektury, stroje ludowe oraz obrzędy i zwyczaje charakterystyczne dla obszaru powiatu limanowskiego i Dolnego Kubina. Preferowane są zdjęcia kolorowe.

Propozycję zdjęć wraz z wyceną za zdjęcie prosimy przesłać drogą elektroniczną
na adres e-mail: pawel.tokarczyk@powiat.limanowski.pl do dnia 7 października 2022r.

W przypadku, gdy wybrane zostanie któreś z przesłanych zdjęć i będziecie Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, skontaktujemy się z Państwem i przygotujemy umowę na przekazanie praw autorskich / licencji, na wybrane zdjęcie/a.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content