Przyjdź – odbierz – wywieś flagę!

Plakat dot. odbioru flagi RP

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu limanowskiego do udziału w akcji z okazji Narodowego Dnia Flagi Państwowej.

29 kwietnia br. o godzinie 9:00, przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Limanowej będą rozdawane bezpłatnie  biało – czerwone flagi oraz flagietki. Zachęcamy z okazji tego pięknego święta udekorować nimi swoje domy i mieszkania. Bedzie to z naszej strony wyraz patriotyzmu i szacunku dla naszych wspólnych barw narodowych.

Biało czerwona – akcja będzie kontynuowana 2 maja  br. czyli dokładnie w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Z  limanowskiego Rynku o godzinie 11:00 zostaną wypuszczone białe i czerwone balony napełnione helem. Wydarzeniu będzie towarzyszył również  poczęstunek o który zadbają panie z  KGW Lipowe.
Liczymy na Państwa obecność.