Punkt informacyjny dotyczący Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”

WFOSGW Kraków - logo

Starostwo Powiatowe w Limanowej informuje, że na terenie powiatu limanowskiego zostanie utworzony punkt informacyjny dotyczący Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Punkt informacyjny będzie się mieścił w siedzibie tut. Starostwa pod adresem: ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa, bud. B, pok. 347 (3 piętro) i będzie czynny raz w miesiącu.

Punkt będzie obsługiwany przez pracowników Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, w tym pracownika Zespołu Klienta Indywidualnego oraz Doradcę Energetycznego.

Osoby zainteresowane będą mogły uzyskać tu kompleksową informację na temat Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” oraz innych dostępnych form dofinansowania przedsięwzięć z zakresu efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii. Pracownik Zespołu Klienta będzie służył pomocą w wypełnianiu wniosku o dofinansowanie.

Po raz pierwszy punkt informacyjny będzie czynny w dniu 25.04.2019 r. w godzinach 1200 – 1500. Informacja o kolejnych terminach konsultacji będzie przekazywana na bieżąco, po ich ustaleniu.

image_pdfimage_print

Udostępnij