„Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” po raz kolejny zagościły na limanowskim rynku

10 września br. (piątek) na limanowskim rynku odbyło się spotkanie z cyklu „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Limanowej. W ten piątek można było odwiedzić stoisko promocyjne pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Słopnicach – pełne tradycyjnych przysmaków, oraz stoisko Seniorek z Limanowskiego Domu Kultury z rękodziełem artystycznym .

Cotygodniowe spotkanie odbyło się w godzinach od 9:00 do 13:00. Miłośnicy regionalnych smaków mogli po raz kolejny spróbować i zakupić  produkty takie  jak: domowe pieczywo, krokiety, inne wyroby garmażeryjne, czy przetwory. Oprócz tego można było nabyć ozdoby i rękodzieło artystyczne.

Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w dzisiejszym wydarzeniu poświęconym promocji dziedzictwa kulinarnego i kulturalnego naszego powiatu.