Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego z KGW Łososina Górna

12 lipca 2024 r.

12 lipca br. na Rynku w Limanowej miało miejsce kolejne spotkanie w ramach kulinarnej akcji Powiatu Limanowskiego pn. „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”.

Stoisko koła gospodyń z Łososiny Górnej przyciągnęło odwiedzających centrum Limanowej miłośników regionalnej kuchni i przekąsek: domowego chleba, słodkich wypieków, orzeźwiających napojów i potraw na bazie naturalnych składników. Nie zabrakło tez tradycyjnego rękodzieła oraz ozdób. Serdecznie dziękujemy przedstawicielkom Koła Gospodyń z Łososiny Górnej za udział w wydarzeniu, jak również wszystkim odwiedzającym stoisko regionalne.

Za tydzień, 19 lipca spotkamy się znów w Limanowej. Smaki naszego regionu będziemy poznawać z kolejnym kołem gospodyń działającym na terenie naszego powiatu – KGW Gosposie z Mszany Górnej. Zapraszamy!