Rozpoczął się drugi etap głosowania w tegorocznej edycji konkursu pn. „Turystyczne Skarby Małopolski”

20 września 2024 r.

Od 16 września br. można zagłosować w VI edycji konkursu pn. Turystyczne Skarby Małopolski” na najlepsze oferty i produkty turystyczne regionu, organizowanym przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.

Głosowanie trwa do piątku 4 października 2024 r. do godz. 23:59. Swój głos można oddać za pomocą formularza online https://konkurs.visitmalopolska.pl/. Należy przy tym pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos trafi tam, gdzie powinien i zostanie policzony. Udział w konkursie jest bezpłatny. Lista Laureatów i wyróżnionych zostanie ogłoszona już w listopadzie br.

Warto podkreślić, że wśród tegorocznych kandydatów do tytułu „Turystycznego Skarbu Małopolski”  nie zabrakło propozycji z terenu Powiatu Limanowskiego, na które można głosować w następujących kategoriach:

• w kategorii „Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne”: Rajd Szlakiem Papieskim w Tymbarku oraz Samochodowy Wyścig Górski „Limanowa – Przełęcz pod Ostrą”

• w kategorii „Sielskie klimaty – wypoczynek blisko natury”: Gospodarstwo Agroturystyczne „JANINA ” w Tymbarku oraz Ośrodek Rekolekcyjny na Śnieżnicy, położony na południowym stoku góry Śnieżnica w Beskidzie Wyspowym

• w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna”: Krzyż Milenijny na Miejskiej Górze w Limanowej oraz Muzeum motorowerów Moped Retro w Kasinie Wielkiej.

Zachęcamy do głosowania!

Konkurs Turystyczne Skarby Małopolski to nie tylko walka o prestiżowy tytuł, nagrody, ale także szansa na kampanię promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną. Zwycięzca w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna” dodatkowo otrzyma 100 000 zł, którą będzie mógł przeznaczyć na kolejne przedsięwzięcia, eksponujące jego turystyczne walory i przyciągające kolejnych gości.

Laureaci I miejsca w kategoriach „Najciekawszy szlak turystyczny”, „Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne”, „Unikatowa atrakcja turystyczna”, „Sielskie klimaty – wypoczynek blisko natury”, „W gościnie – oferta kulinarna” otrzymają nagrodę o wartości do 5 000 zł na sfinansowanie działań promocyjnych każdego z laureatów.

Szczegółowy regulamin i zasady konkursu dostępne są na stronie visitmalopolska.pl

źr.: visitmalopolska

[ssba-buttons]