Rozpoczynamy sierpniowe „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”

Plakat dot. Regionalnych Smaków Powiatu Limanowskiego

5 sierpnia br. zapraszamy na pierwsze w tym miesiącu „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego.” Tym razem w Limanowej spotkamy się z Kołem Gospodyń Wiejskich w Porąbce (gm. Dobra).

Jak co tydzień w ramach drugiej edycji akcji, będziemy poznawać i promować kulinarne oraz kulturowe dziedzictwo powiatu, o które troszczą się m.in. lokalne Koła Gospodyń . Wydarzenie „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” pozwala poznać produkty dobrze znane z dawnej regionalnej kuchni, jak i te odkrywane na nowo, których smak i jakość nie mają sobie równych.

Na stoisku promocyjnym KGW z Porąbki będzie można zakupić oraz próbować wielu wyśmienitych produktów i potraw tworzonych w zgodzie z tradycyjną recepturą oraz w oparciu o składniki pochodzące z natury.

Zachęcamy zatem w godzinach od 9:00 do 13:00 do odwiedzenia w najbliższy piątek stoiska KGW Porąbka na rynku w Limanowej.