Rozstrzygnięcie II Powiatowego Konkursu plastyczno-językowego: ,,Idiomy w ilustracjach”

30 kwietnia br. poznaliśmy zwycięzców II edycji Powiatowego Konkursu plastyczno-językowego pn.,, Idiomy w Ilustracjach” adresowanego do uczniów szkół podstawowych powiatu limanowskiego Konkurs ten odbył się pod honorowym Patronatem Starosty Limanowskiego oraz Burmistrza Miasta Limanowa, a jego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną obrazującą wybrany idiom angielski, a także zapisać go. Konkurs spotkał się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów. Do Organizatora napłynęło blisko 200 prac od uczestników z 35 szkół z całego powiatu limanowskiego.

Oceny prac konkursowych dokonało jury w składzie: Zofia Ślęzak – plastyk Limanowskiego Domu Kultury, Anita Iwan-Franczyk –  nauczyciel języka angielskiego z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej oraz Magdalena Kordeczka –  nauczyciel plastyki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.

Wyróżniono 17 prac przyznając następujące miejsca i nagrody w dwóch kategoriach:

• Kategoria klas 4-6:

I m-ce Wiktor Gałecki, Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

Szymon Rosiek, Szkoła Podstawowa w Jaworznej

II m-ce Hubert Chudy, Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej

III m-ce Magdalena Wolwowicz, Szkoła Podstawowa w Dobrej

Wyróżnienia: Urszula Kosiarska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej

Kaja Kurek, Szkoła Podstawowa nr 3 w Limanowej

Kinga Zając, Zespół Placówek Oświatowych w Podobinie

• Kategoria klasy 7-8:

I m-ce Brygida Jędrzejek, Szkoła Podstawowa w Laskowej

II m-ce Zuzanna Wrona, Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej

III m-ce Anna Biedroń, Szkoła Podstawowa nr 3 w Limanowej

Wyróżnienia: Alicja Michalik, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej

Magdalena Kowalik, Szkoła Podstawowa w Dobrej

Zuzanna Lachor, Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej

Weronika Pyrc, Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej

Maciej Chlipała, Szkoła Podstawowa w Szczawie

Anna Hasior, Szkoła Podstawowa nr 1 w Przyszowej

Dominika Leśniak, Szkoła Podstawowa nr 1 w Przyszowej

Fundatorami nagród w konkursie byli: Burmistrz Miasta Limanowa, Starosta Powiatu Limanowskiego,Wójt Gminy Limanowa; Wydawnictwa: Oxford, Pearson oraz Macmillan

Gratulujemy laureatom oraz ich opiekunom!

Foto-galerię zdjęć prac konkursowych biorących udział w tegorocznej edycji konkursu można zobaczyć tutaj: http://www.sp2.limanowa.pl/aktualnosci,1290.html

źr./fot: SP nr 2 w Limanowej