Rozstrzygnięcie Konkursu

Nieodpłatna Pomoc prawna. Dwie ręce w uścisku dłoni - rysunek,.

Zatwierdzenie wyboru oferty na realizację zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu limanowskiego w 2022r.

W dniu 26 listopada 2021 r. Komisja Konkursowa powołana Uchwałą Nr 917/21przez Zarząd Powiatu Limanowskiego z dnia 19 października 2021 r, kierując się kryteriami określonymi  w ogłoszeniu o otwartym konkursie ofert, zaopiniowała pozytywnie ofertę na realizację zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu limanowskiego w 2022 r. złożoną przez Stowarzyszenie „SURSUM CORDA”, ul. Lwowska 11, 33-300 Nowy Sącz.

Komisja stwierdziła, że do dnia 12 listopada 2021 r. do godz. 1200 wpłynęły 2 oferty.

Lista ocenianych ofert:

Nr ofertyNazwa ofertyAdres oferenta
1.Fundacja Inter Vivosul. Kłobucka 8c/126, 02-699 Warszawa
2.Stowarzyszenie SURSUM CORDAul. Lwowska 11, 33-300 Nowy Sącz

Komisja Konkursowa dokonała analizy ofert i ustaliła, że spełniły one wymagania formalne.
Oferty Fundacji Inter Vivos oraz Stowarzyszenia SURSUM CORDA zostały złożone zgodnie z wymogami dla wariantu 3 konkursu.

Złożone oferty otrzymały następujące ilości punktów:
1) oferta Nr 1 Fundacja Inter Vivos :
punkt nieodpłatnej pomocy prawnej 8,4 punktów na 30 możliwych do uzyskania,
punkty poradnictwa obywatelskiego: 11 punktów na 30 możliwych do uzyskania.
2) oferta Nr 2 Stowarzyszenie SURSUM CORDA:
punkt nieodpłatnej pomocy prawnej: 29,8 punktów na 30 możliwych do uzyskania,
punkty poradnictwa obywatelskiego: 28,6 punktów na 30 możliwych do uzyskania.

7 grudnia 2021 r. Zarząd Powiatu Limanowskiego zatwierdził protokół z posiedzenia Komisji oraz wybrał ofertę złożoną przez Stowarzyszenie „SURSUM CORDA”, ul. Lwowska 11, 33-300 Nowy Sącz.