16 stycznia ruszają kulturalne „Wieczory małopolskie”

kulturalne "Wieczory małopolskie" MCK Sokół - zaproszenie

16 stycznia rozpocznie się sprzedaż biletów na wydarzenia w ramach cyklu pn. „Wieczory Małopolskie”. Na miłośników kultury czekają liczne i różnorodne koncerty, spektakle operowe, dramatyczne prezentowanych przez zawodowe instytucje artystyczne, głównie krakowskie (Operę Krakowską, Filharmonię im. Karola Szymanowskiego, Teatr im. Juliusza Słowackiego, Teatr STU, scenę Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej). Coraz częściej gośćmi wieczorów stają się również instytucje spoza naszego regionu, np. Opera – Teatr Narodowy w Koszycach, Teatr Powszechny w Warszawie oraz Teatr Muzyczny w Gliwicach.

Małopolskie Centrum Kultury  Sokół w Nowym Sączu już 1 lutego o godz. 17:00 zaprasza na spektakl pt. „Mały kominiarczyk. Zróbmy operę !”. 4 lutego o godz. 18:00 na scenie MCK będzie można natomiast podziwiać operę „Baron Cygański” Johanna Straussa (syna) w reżyserii Laco Adamika.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem internetowym:  http://mcksokol.pl/cykl/wieczory-malopolskie

źródło: MCK „Sokół”