Samorządy powiatu limanowskiego wspierają pracowników szpitala

widok z lotu ptaka na budynek szpitala powiatowego

Szanowni Państwo, pracownicy Szpitala Powiatowego im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej!

My, Samorządowcy Powiatu Limanowskiego dziękujemy Wam wszystkim, którzy niesiecie pomoc Mieszkańcom naszego regionu –  mimo niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem. Wiemy że macie rodziny, o których zdrowie się martwicie.

Jesteście dla nas wszystkich przykładem i wzorem postępowania w tym jakże trudnym dla nas czasie. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni!

Jest nam przykro z tego powodu, że mimo Waszych wysiłków spotykacie się z negatywnymi opiniami. Dlatego też apelujemy do wszystkich Mieszkańców o wsparcie dla całego personelu Szpitala Limanowskiego oraz osób, które są objęte kwarantanną. Jest to dla wszystkich sprawdzian z  człowieczeństwa.

Żeby pokonać koronawirusa musimy działać wspólnie. Nie jest to czas na mowę nienawiści. Sytuacja w jakiej się znaleźliśmy jest dla nas wszystkich nowa, nie unikniemy błędów, ale najważniejsze jest abyśmy wyciągali z nich wnioski robili wszystko, aby się one nie powtórzyły.

My samorządowcy deklarujemy dla Was wsparcie.

W trosce o bezpieczeństwo Waszych rodzin – na prośbę Dyrektora Szpitala – Powiat Limanowski zabezpieczył dla personelu medycznego 126 miejsc noclegowych w Internacie Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku wraz z wyżywieniem i środkami higieny (pościel, ręczniki, środki dezynfekcyjne). To są jedne z wielu działań, aby Wam pomóc. Abyście mogli pracować nie bojąc się o zdrowie Waszych najbliższych.

 

Wójtowie, Burmistrzowie Powiatu Limanowskiego i Starosta Limanowski

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content