Spotkanie w ramach projektu „Standardy Obsługi Inwestora w Małopolsce”

03 marca 2023 r. w Starostwie Powiatowym w Limanowej w ramach projektu Standardy Obsługi Inwestora w Małopolsce odbyło się spotkanie dotyczące działań promocyjno-marketingowych, będące jednym z elementów projektu. W spotkaniu udział wziął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Limanowej oraz Powiatowego Punktu Wspierania Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora.

 

W jego ramach Pan Damian Poddemski Trener Biznesu z firmy BG Brainstorm służył pomocą w zakresie działań związanych z promocją gospodarczą samorządu, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów, które są elementem wdrożenia w projekcie w szczególności utworzeniem strony internetowej dedykowanej potencjalnym inwestorom. Ze strony partnera projektu w spotkaniu uczestniczyli Panowie Jacek Liguziński oraz Jarosław Komorniczak z działu obsługi inwestora Krakowskiego Parku Technologicznego.

Projekt „Standardy obsługi inwestora w Małopolsce” realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Jego celem jest podniesienie jakości świadczonych usług na rzecz przedsiębiorców zainteresowanych działalnością na terenie naszej gminy. Projekt prowadzony jest przez Województwo Małopolskie oraz Krakowski Park Technologiczny. Przystąpiło do niego 85 jednostek samorządu terytorialnego z terenu Małopolski.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content