Starosta spotkał się z kadrą zarządzającą aby podsumować minioną kadencję.

Pożegnanie kadry zarządzającej

Moja praca na stanowisku Starosty Limanowskiego dobiegła końca. Spotykam się dzisiaj z Wami w poczuciu dobrze wypełnionej wspólnej misji. Chcę podziękować za 12 letnią kreatywną, nasyconą dialogiem współpracę– mówił podczas spotkania podsumowującego jakie odbyło się 21 listopada w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej, starosta Jan Puchała. W spotkaniu oprócz starosty limanowskiego i kadry zarządzającej z wydziałów, jednostek i służb Powiatu Limanowskiego, udział wzięli także wicestarosta Mieczysław Uryga i etatowy członek Zarządu Powiatu Agata Zięba.

Zawsze starałem się być blisko spraw nad którymi pracowaliście. Wszystkie dotychczasowe osiągnięcia i inwestycje to nasze wspólne SUKCESY! Osiągnęliśmy je dzięki ciężkiej, twórczej współpracy kadry zarządzającej i pracowników, czyli zespołowi kompetentnych ludzi z którymi miałem zaszczyt przez lata współpracować. Dlatego chciałbym dzisiaj Wam za to serdecznie podziękować. Dziękuję za współpracę przy realizowanych przedsięwzięciach i wsparcie w trudnych momentach, których nie brakowało w okresie 3 kadencji Rady Powiatu Limanowskiego(2006-2018). Wspólnie realizowane zadania dla dobra Mieszkańców naszego pięknego Powiatu Limanowskiego pozostawię na zawsze w mojej pamięci.

Jak się przekonałem, stanowisko Starosty Limanowskiego to ogromne wyzwanie, codzienna walka z przepisami, ale także możliwościami swojego organizmu. Obejmując stanowisko Starosty Limanowskiego 12 lat temu, pomimo doświadczenia w zarządzaniu, nie zdawałem sobie z tego sprawy. Jednak wsparcie Wasze i wsparcie Mieszkańców Powiatu Limanowskiego pozwalało mi wierzyć, że wszystko co robię i czemu poświęcam swój prywatny czas – ma sens.

Po 12 latach pracy na stanowisku Starosty Limanowskiego, zdecydowałem, że nie będę ubiegał się ponownie o to stanowisko. Wiem, że uczciwość, prawość, kompetencje i odpowiedzialność zawsze wyznaczały mi drogę do realizacji zamierzeń. Starałem się być blisko ludzi i wsłuchiwać się w ich problemy. Cieszyły mnie codzienne spotkania z pracownikami, bo wspólnie szukaliśmy konstruktywnych rozwiązań. To dla mnie cenny czas. Starałem się prowadzić zawsze dialog, z szacunkiem do rozmówcy, nawet o odmiennych poglądach, bo tak rodzi się porozumienie, które jest drogą do realizacji wyznaczonych celów.

Jest mi niezmiernie miło, że mogłem współpracować z tak kompetentnymi i wartościowymi ludźmi. Przez te minione lata, dzięki Wam nabierałem wiatru w żagle. Bez Waszej pomocy, bardzo trudno byłoby osiągnąć tak znaczące sukcesy.

Starostą się bywa-człowiekiem się jest!

Dzisiaj z satysfakcją mogę powiedzieć, że zostawiam Powiat Limanowski w naprawdę dobrej kondycji, a przede wszystkim- że stworzyłem zespół kompetentnych ludzi, którzy profesjonalnie realizują powierzone im zadania. Nadszedł czas na zmiany w moim życiu. Na realizację prywatnych planów i zamierzeń na które do tej pory brakowało czasu, ale także na dalszy rozwój osobisty. To początek nowego życia –bez codziennego stresu i osobistych wyrzeczeń.

Przez ostatnie lata starałem się dawać z siebie wszystko – serce i poświęcenie. Patrząc dzisiaj na Was – wiem, że się to udało.

Dzisiaj samorząd stoi przed nowymi wyzwaniami, z którymi mam nadzieję moi zastępcy w Zarządzie Powiatu sobie poradzą. Ze swojej strony gratuluję ugrupowaniu PIS, wygranej w obecnych wyborach. Mieszkańcom Powiatu Limanowskiego – deklaruję, że jako Radny Powiatu Limanowskiego pozostanę człowiekiem otwartym na potrzeby i Wasze pomysły.

Kadra zarządzająca

Kadra zarzadzająca

Podczas spotkania starosta Jan Puchała podsumował zrealizowane podczas ostatniej kadencji inwestycje, o których możecie przeczytać (TUTAJ)

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content