Studniówki 2018

Czar studniówkowych balów dobiegł końca. Uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Limanowskiego tradycyjnym polonezem rozpoczęli taneczną noc mając jednocześnie świadomość, że jest ona początkiem odliczania… dni do matury. W tym wyjątkowym balu młodzieży towarzyszyli również zaproszeni goście, a wśród nich: Wiceminister Finansów Wiesław Janczyk, Starosta Limanowski Jan Puchała Wicestarosta Mieczysław Uryga oraz Artur Krzak Dyrektor Wydziału Edukacji i Spotu.

Drodzy Maturzyści!
Zapewne dla każdego z Was studniówkowy czas był radosny i niezapomniany, i chociaż do matury zostało już mniej niż 100 dni, nie warto się zamartwiać. Warto natomiast wrócić wspomnieniami do tej wyjątkowej nocy, na której dominowały balowe stroje, beztroskie zabawy i tańce do białego rana. Spójrzcie jeszcze raz na zdjęcia i przypomnijcie sobie tamte piękne chwile… w końcu nie bez powodu mówi się – jaka była studniówka taka też będzie matura!

I Liceum Ogólokształcące im. Wł. Orkana w Limanowej (więcej informacji)

Źródło zdj.: I LO Limanowa

Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej (więcej informacji)

Źródło zdj.: ZS nr 1 Limanowa