Studniówki 2019

Studniówkowych balów czar dobiegł końca. Uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Limanowskiego tradycyjnym polonezem rozpoczynali taneczną noc, na której dominowały balowe stroje, beztroskie zabawy i tańce do białego rana. W tym wyjątkowym czasie młodzieży towarzyszyli również zaproszeni goście, a wśród nich: Poseł Wiesław Janczyk oraz Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Drodzy Maturzyści!
Jeszcze raz przypomnijmy sobie niezapomniany czas studniówek. I chociaż do matury pozostało niecałe 100 dni – nie warto się zamartwiać. W końcu nie bez powodu mówi się, że jaka była studniówka taka też będzie matura. Zapraszamy do galerii zdjęć.

I Liceum Ogólokształcące im. Wł. Orkana w Limanowej (GALERIA)

studniówka w I LO- na zdjeciu uczniowie tańczą poloneza

Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej (GALERIA):

Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej (GALERIA):

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej - uczniowie tańczą poloneza

Zespół Szkół im. KEN w Tymbarku (Więcej tutaj):

Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku - na zdjeciu uczniowie klas maturalnych

Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych w Mszanie Dolnej (Więcej tutaj):

wspólne zdjęcie wszystkich uczestników studniówki w Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych w Mszanie Dolnej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Mszanie Dolnej (Więcej tutaj):

Zdjęcie uczniów podzcas studniówki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Mszanie Dolnej