Studniówki 2020

Studniówki 2020 w szkołach średnich powiatu Limanowskiego - zdjęcie sali

Poloneza czas zacząć! – od tych słów i od tradycyjnego staropolskiego tańca uczniowie szkół ponadpodstawowych Powiatu Limanowskiego rozpoczynali swój pierwszy, a zarazem tak znaczący bal studniówkowy. Wieczór przełomowy dla każdego ucznia ostatniej klasy, który poza dobrą zabawą wskazuje, że do matury pozostało symboliczne sto dni. Jesteśmy jednak przekonani, że myśl o maturze nie popsuła tak beztroskiej nocy studniówkowej… wystarczy zresztą spojrzeć na zdjęcia.

W tym tak wyjątkowym dla każdego maturzysty balu, nie mogło zabraknąć nauczycieli, rodziców oraz specjalnych gości, wśród których byli m.in. Poseł na Sejm Wiesław Janczyk oraz Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Przed Wami matura, ale dziś jeszcze o niej nie myślcie. Dziś jest studniówka – czas beztroski, zabawy, nabrania sił i pozytywnego nastawienia do tego co przed Wami. A jestem przekonany, że w ślad za tym co mówi dawne przysłowie, że jaka studniówka taka też będzie matura, i w dniu egzaminu dojrzałości pójdzie Wam wyśmienicie i będziecie mogli z powodzeniem realizować swoje dalsze plany – tego serdecznie Wam życzę – przekazał życzenia maturzystom Starosta.

A teraz raz jeszcze przypomnijmy sobie studniówkowy bal w szkołach Powiatu Limanowskiego:

ZSTiO w Limanowej

Studniówki 2020 - ZSTiO LimanowaStudniówki 2020 - ZSTiO Limanowa

Studniówki 2020 - ZSTiO Limanowa Studniówki 2020 - ZSTiO Limanowa

 

ZS nr 1 w Limanowej

ZS nr 1 w Limanowej Studniówki 2020 - ZS nr 1 w Limanowej

 

Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych w Mszanie Dolnej

 

Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku

Studniówki 2020 - Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku Studniówki 2020 - Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku

 

 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij