Sukces uczniów limanowskiego liceum w konkursie fotograficznym p.n. „Szlakiem Architektury Drewnianej w Małopolsce”

Konkurs fotograficzny "Szlakiem Architektury drewnianej w Malopolsce"

11 października 2019 roku w Kopalni Soli w Bochni odbyła się uroczysta gala, w czasie której ogłoszono wyniki Konkursu Fotograficznego Szlakiem Architektury Drewnianej w Małopolsce. Szkolne Koło Turystyczno Krajoznawcze z I LO im. Władysława Orkana w Limanowej, reprezentowane przez uczniów klasy II C, zdobyło wyróżnienie i nagrodę rzeczową w postaci voucheru na zwiedzanie Kopalni Soli w Bochni. Nagrodzony materiał fotograficzny został przez uczniów zebrany w czasie wycieczki, której bohaterami głównymi były obiekty architektury drewnianej. Młodzież klasy 2C miała okazję poznać zabytki sakralne i świeckie znajdujące się na terenie powiatu limanowskiego.

W czasie zwiedzania powstało ponad 300 zdjęć, z czego najpiękniejsze zostały zgłoszone do konkursu.

Organizatorem Konkursu była Małopolska Organizacja Turystyczna zarządzająca Szlakiem Architektury Drewnianej w Małopolsce.

Patronat Honorowy nad Konkursem objęli:
Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego.
Barbara Nowak – Małopolski Kurator Oświaty.
Grzegorz Biedroń – Prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

Serdecznie gratulujemy sukcesu klasie 2C, a szczególnie Natalii Odziomek- autorce zwycięskiego zdjęcia, a także Justynie Grabiasz oraz Natalii Wigurze.

Opiekunem nagrodzonej klasy 2C, a równocześnie opiekunem Szkolnego Koła Krajoznawczo- Turystycznego Orkantour jest pani Anna Dyląg.

Konkurs fotograficzny  "Szlakiem Architektury drewnianej w Malopolsce"

źródło: 1lo.limanowa.p/ fot.

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content