Świątecznych życzeń czas…

Magia świąt unosi się w powietrzu również w Starostwie Powiatowym w Limanowej, które w tym przedświątecznym czasie odwiedzą z życzeniami m.in. uczniowie ze szkół z terenu powiatu limanowskiego.

 

 

 

Wczoraj harcerze z ZHP w Mszanie Dolnej przekazali Staroście Limanowskiemu Mieczysławowi Urydze Betlejemskie Światło Pokoju – płomień niesiony przez skautów i harcerzy z Groty Narodzenia Pańskiego w Betlejem, gdzie płonie wieczny ogień.

– Przekazując Państwu Betlejemskie Światło Pokoju życzymy, aby radosne Święta Bożego Narodzenia i cały 2019 rok był dla Państwa obfity w łaski Bożej Dzieciny, a każdy dzień pełen pokoju i radości – mówili harcerze.

 

 

Dzisiaj do Starostwa zawitali rozśpiewani kolędnicy z ZSTiO w Limanowej wraz z Dyrektorem. Regionalne stroje i góralska muzyka szybko zachęciły do wspólnego kolędowania Starostę Limanowskiego Mieczysława Urygę i Wicestarostę Agatę Zięba. Przedstawiciele Powiatu złożyli na ręce Dyrektora dla wszystkich uczniów i ich rodzin najlepsze życzenia: wiele radosnych, przepełnionych miłością chwil w gronie rodziny i przyjaciół, a także wytchnienia od codziennych trosk i zmartwień.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content