Trwa modernizacja parkingu oraz drogi dojazdowej do Szpitala. Przepraszamy za utrudnienia!

Trwa modernizacja parkingu oraz drogi dojazdowej do Szpitala. Przepraszamy za utrudnienia!

Limanowski szpital informuje, iż ruszyły prace związane z modernizacją drogi dojazdowej do Szpitala oraz remontem nawierzchni parkingu C. Wykonano już roboty rozbiórkowe istniejących krawężników na odcinku od kasy parkingowej do skrzyżowania z drogą dojazdową do ul. Piłsudskiego. Obecnie trwają prace na parkingu, co spowodowało konieczność tymczasowego wyłączenia go z użytkowania.

Całość realizowanej inwestycji obejmie:

– roboty rozbiórkowe istniejących krawężników,

– roboty rozbiórkowe części nawierzchni bitumicznej ,

– regulację pionową studzienek  kanalizacji  opadowej i wymianę studzienek ściekowych ,

– wykonanie  krawężników wokół parkingu,

– wyrównanie i profilowanie istniejącej nawierzchni oraz wykonanie nowej nawierzchni na drodze dojazdowej oraz parkingu C3.

Wykonawcą inwestycji jest firma LIMDROG Sp. z o.o., zakończenie prac jest przewidziane na koniec kwietnia bieżącego roku.

Inwestycja warta blisko 350 000 zł w całości jest finansowana ze środków własnych Szpitala.

Przypomnijmy, iż w listopadzie ubiegłego roku, przy okazji podpisania umowy z firmą LIMDROG, Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala, wystąpił do Pana Władysława Biedy Burmistrza Miasta Limanowa z wnioskiem o generalny remont drogi od ul. Piłsudskiego na odcinku będącym własnością Miasta Limanowa, o czym pisaliśmy tutaj.  Zgodnie z deklaracjami samorząd wykona przebudowę tego odcinka drogi w ramach programu Polski Ład.

 

Źródło,fot.: szpitallimanowa.pl

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content