Trwają nabór kandydatów do chóru LimaNovum

Rozpoczyna się jesienny nabór do Chóru mieszanego LimaNovum, działającego  przy Limanowskim Domu Kultury od marca br. Dyrektorem zespołu skupiającego osoby z Limanowej i okolic kochające muzykę i śpiew jest Ivan Vrublevsky dyrygent chóralny, wokalista i kompozytor, absolwent Akademii Muzycznych im. A. Nieżdanowej w Odessie na Ukrainie oraz Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie

Kierownictwo chóru LimaNovum ogłasza uzupełniający nabór do głosów: altów, tenorów i basów/barytonów. Chętni do rozpoczęcia swojej przygody z muzyką chóralną są zaproszeni na przesłuchania, które od 15 września br. odbywać się będą w każdą środę i piątek o godz. 19: 00 w Limanowskim Domu Kultury (sala teatralna na II piętrze).

Warto wspomnieć, że LimaNovum zainaugurował swoją działalność uroczystym koncertem 27 czerwca br. w Limanowskim Domu Kultury, prezentując ciekawy, różnorodny repertuar.  Zespół koncertował także w sanktuarium w Pasierbcu podczas sierpniowego odpustu. Chór ma już zaplanowane kolejne koncerty i wyjazdy, prezentujące różnorodną muzykę chóralną.

źr.:  LDK Limanowa

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content