Uczniowie klas maturalnych zakończyli rok szkolny

„Każdy koniec, jest początkiem czegoś nowego…”. W ubiegłych tygodniach uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Limanowskiego obchodzili uroczyste zakończenie roku szkolnego. Podczas rozdania świadectw, nagród i gratulacji młodzieży towarzyszyli m.in.: Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Przewodnicząca Rady Powiatu Ewa Filipiak oraz  Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Artur Krzak.

W radosnej, lecz jednocześnie podniosłej i pełnej wzruszenia atmosferze, dyrektorzy szkół i nauczyciele w towarzystwie rodziców przyszłych maturzystów i uczniów z młodszych klas gratulowali absolwentom i życzyli im pomyślnych egzaminów i powodzenia w dorosłym życiu. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego uroczystego dnia:

I LO LIMANOWA – (galeria)

ZS NR 1 LIMANOWA – (galeria)

ZS im KEN TYMBARK

ZSTI Mszana Dolna (galeria)

Teraz przed młodzieżą egzaminy maturalne, a następnie wybór kierunków studiów – życzymy powodzenia!