Uczniowie szkół Powiatu Limanowskiego rozpoczęli letnie wakacje!

21 czerwca 2024 r.

21 czerwca to dzień zakończenia roku szkolnego 2023/2024 oraz początek letnich wakacji.

Uczniowie oraz grono pedagogiczne szkół w Powiatu Limanowskiego spotkali się dziś przed letnią przerwą, aby podsumować rok wytężonej pracy i nauki, ale również poznawania, budowania relacji i zdobywania nowych umiejętności, które, odpowiednio rozwijane, z pewnością zaowocują w życiu. A już przed nami długo wyczekiwany czas wypoczynku, podróży, zabawy i przygód.

W dzisiejszej uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej z udziałem dyrekcji i grona pedagogicznego szkoły, uczniów, ich rodziców i opiekunów wziął udział Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Limanowej Artur Krzak.

Podczas spotkania było miejsce na podziękowania i podsumowanie minionego roku nauki i pracy, nie zabrakło emocji oraz radosnej, wakacyjnej już atmosfery. Wręczono również nagrody i wyróżnienia za wysokie wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia.

Wszystkim uczniom naszych szkół serdecznie gratulujemy sukcesów i osiągnięć – właśnie dziś jest dzień ich świętowania. Dziękujemy również  nauczycielom za nieocenione wsparcie dzieci i młodzieży w zdobywaniu wiedzy i wychowawczą pracę w zakończonym roku szkolnym. Życzymy wspaniałych, beztroskich, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech ten czas pozwoli zregenerować siły, by z nowym zapałem realizować swoje cele i marzenia w przyszłym roku nauki.

Podczas letniego wypoczynku zachęcamy do poznawania uroków Beskidu Wyspowego i Gorców oraz odkrywania atrakcji Powiatu Limanowskiego. TUTAJ dajemy kilka podpowiedzi, jak ciekawie spędzić wolny czas oraz, co szczególnie warto zobaczyć i zwiedzić w naszym regionie.