Umowa na wyposażenie pracowni gastronomiczno – hotelarskich

Powiat Limanowski podpisał z firmą INVEST HORECA BISTRO Mariusz Gajdos z Nowego Sącza umowę na wyposażenie pracowni gastronomiczno – hotelarskiej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Mszanie Dolnej i Zespole Szkół nr 1 w Limanowej w ramach projektu „Utworzenie CKZiU w ZSTiO w Limanowej – poszerzenie oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne z terenu powiatu limanowskiego”.

19 marca w Starostwie Powiatowym w Limanowej Powiat Limanowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu: Starosta Limanowski Jan Puchała i Członek Zarządu Agata Zięba, podpisał umowę na wykonanie zadania częściowego – Dostawa i montaż stołów z płytą roboczą do pracowni gastronomiczno – hotelarskiej do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Mszanie Dolnej oraz Zespołu Szkół nr 1 w Limanowej, która obejmuje dostarczenie i montaż: stołu z płytą roboczą, nierdzewny 1800 mm dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Mszanie Dolnej – 1 szt., stołu z płytą roboczą, nierdzewny 1200 mm dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Mszanie Dolnej – 1 szt. oraz stołów produkcyjnych dla Zespołu Szkół nr 1 w Limanowej – 5 szt.

W wyniku zapytania ofertowego wykonawcą zadania został Mariusz Gajdos prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: INVEST HORECA BISTRO Mariusz Gajdos z Nowego Sącza. Koszt realizacji umowy to 25 866,88 zł i jest to kwota w 100% finansowana ze środków unijnych i budżetu państwa.