VII Edycja Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej sezon 2018/2019

W poniedziałek 25 lutego zostały rozegrane finałowe spotkania Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej, organizowana pod patronatem Starosty Powiatu Limanowskiego Mieczysława Uryga.

Mecze były rozgrywane w każdy poniedziałek w hali ZSOiZ im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Limanowej. Do rozgrywek zgłosiło się 9 zespołów męskich z naszego powiatu.

Rozgrywki trwały od listopada do lutego, rozgrywane były systemem każdy z każdym, zakończone meczami ćwierćfinałowymi, półfinałowymi oraz finałowymi. Wszystkie zespoły które zmierzyły się w meczach finałowych prezentowały wyrównany poziom, a zwycięzców obu spotkań mogliśmy poznać po zaciętych pojedynkach. W meczu o 3 miejsce Tymbark wygrał z Limatherm 3:2, natomiast w meczu o 1 miejsce Limdrog pokonał Laskową 3:0.

Klasyfikacja końcowa:
1. LIMDROG
2. LASKOWA WETERANI
3. TYMBARK
4. LIMATHERM
5. KAMIENICA
6. JEDYNKA
7. PISARZOWA
8. TISCHNER
9. LASKOWA JUNIORZY

Dziękujemy Staroście Powiatu Limanowskiego Panu Mieczysławowi Uryga, również dziękujemy Dyrekcji ZSOiZ im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Limanowej, firmie LIMDROG oraz firmie Fakro – składają wyrazy wdzięczności organizatorzy wydarzenia. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom biorącym udział  w rozgrywkach ligowych, zapraszając jednocześnie do udziału w ósmej edycji Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej.

fot. Dagmara Szkarłat