W okresie letnim PCIT czynne 7 dni w tygodniu!

Plakat informacyjny PCIT w Limanowej dotyczacy godzin otwarcia Centrum w sezonie letnim. Widoczne logo oraz zdjęcie i dane teleadresowe PCIT na białym tle

Od 1 czerwca do 30 września 2021 Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej (siedziba w Buzodromie na Limanowskim Rynku), będzie otwarte również w weekendy.

Limanowskie PCIT latem, w okresie wzmożonego ruchu turystycznego, czyli od czerwca do końca września uruchamia dodatkowe dyżury w soboty i niedziele w godzinach od 11:00 do 17:00.

Przypominamy, że w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej, którego budynek mieści się na rynku w Limanowej tzw. „Buzodrom”, można uzyskać nie tylko informacje dotyczące powiatu limanowskiego, propozycje ciekawego i aktywnego spędzenia czasu, ale także pobrać bezpłatne materiały informacyjne m.in. broszury, foldery, aktualne mapy oraz przewodniki, które z pewnością będą wsparciem w odkrywaniu licznych atrakcji regionu. Podczas wizyty w PCIT polecamy zajrzeć również do mini galerii, w której cyklicznie prezentowane są prace lokalnych artystów oraz wystawy tematyczne.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content