Nowa publikacja promocyjna Powiatu Limanowskiego – „W poszukiwaniu wolnego czasu u Lachów i Górali”

Nowa publikacja promocyjna Powiatu Limanowskiego - "W poszukiwaniu wolnego czasu u Lachów i Górali"- zdjęcie

Powiat Limanowski wydał publikację zawierającą propozycje tematycznych wycieczek dla turystów po powiecie limanowskim. Publikacja prezentuje obiekty noclegowe, gastronomiczne z serwowanym produktem lokalnym, atrakcje na trasie oraz atrakcje dla dzieci zlokalizowane na terenie powiatu limanowskiego. Nakład 5000 egzemplarzy.

Publikacja liczy 40 stron, jest ilustrowana. Prezentowane są w niej propozycje wycieczek dla każdego i na każdą porę roku. Korzystając z propozycji zamieszczonych w publikacji można m.in. coś zjeść, aktywnie spędzić czas, pospacerować, poznać lokalne tradycje i zwyczaje, jak również zdobyć nowe umiejętności i sprawności.

Publikacja zawiera informacje kontaktowe do wybranych obiektów na trasie wraz z informacją o organizowanych pokazach, warsztatach, czy też innych zajęciach.

Zapraszamy wszystkie podmioty współpracujące przy przygotowaniu materiałów po odbiór publikacji do Starostwa Powiatowego w Limanowej. Prosimy zgłaszać się do Biura Pozyskiwania Środków Zewnętrznych pokój 232, tel. 18 3337 897.

Publikacja powstała w ramach realizacji zadania pn. „Opracowanie i publikacja wydawnictwa pn. „Smaki Lachów i Górali” oraz wydawnictwa pn.  „W poszukiwaniu wolnego czasu u Lachów i Górali” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”  w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content