Nowe e – usługi w Starostwie Powiatowym w Limanowej

Masz do załatwienia sprawę w urzędzie, ale nie chcesz tracić czasu na stanie w kolejkach? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Aby zaoszczędzić Twój cenny czas, w Starostwie Powiatowym w Limanowej możesz internetowo załatwić sprawę lub  zarezerwować termin jej realizacji.

Na stronie www.powiat.limanowski.pl w zakładkach: ZAŁATW SPRAWĘ PRZEZ INTERNET oraz ZAREZERWUJ WIZYTĘ W URZĘDZIE znajdziesz wszystkie szczegółowe informacje oraz sprawy objęte możliwością internetowego załatwienia za pośrednictwem platformy e-PUAP lub internetowej rezerwacji.

Mając na uwadze, że współczesne życie biegnie szybciej czynimy starania, aby jak najwięcej usług było dostępnych przez internet, dlatego też z myślą o mieszkańcach naszego powiatu został udostępniony Portal umożliwiający rezerwację wizyty w urzędzie oraz załatwienie sprawy za pomocą platformy e-PUAP  – informuje Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Usługi elektroniczne zostały uruchomione w ramach realizacji projektu „e-Administracja w Powiatach Małopolski” dofinansowanego w ramach Osi Priorytetowej 2. Cyfrowa Małopolska Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

Załatw sprawę przez internet lub zarezerwuj wizytę i zaoszczędź swój czas!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content