Wakacyjny weekend w Powiecie Limanowskim – wydarzenia kulturalne, sportowe i turystyczne

26 czerwca 2024 r.

Nadeszło lato, a wraz z nim wakacyjny wypoczynek –  czas wolny, który warto wykorzystać twórczo i aktywnie. Zapraszamy na przegląd wydarzeń kulturalnych i turystycznych w Powiecie Limanowskim zaplanowanych na nadchodzący weekend.

• Piątek 28 czerwca 2024 r.:
  1. IV „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”- edycja 2024

Powiat Limanowski zaprasza na IV odsłonę akcji promującej kulinarne oraz kulturalne dziedzictwo, a także dorobek oraz działalność Kół Gospodyń Wiejskich.

Pierwsze w tym roku  spotkanie w cyklu piątkowych, wakacyjnych spotkań pn. „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” odbędzie się już 28.06. w godzinach od 9:00 do 15:00 na limanowskim rynku.

Sobota 29 czerwca 2024r.:

1. XV edycja Odkryj Beskid Wyspowy – Ćwilin (wędrówka nocna)

Uczestnicy popularnej akcji turystycznej wyrusza o godz. 20:00 z Wilczyc szlakiem różańcowym na Ćwilin.

1. W najbliższą sobotę  godz. 21:00 Limanowski Dom Kultury zaprasza na pierwszy letni koncert z cyklu „Taras Kultury”. Wystąpi zespół MEGITZA znany z energetycznych koncertów i unikalnej mieszanki folku, jazzu i muzyki góralskiej. Wydarzenie odbędzie się na tarasie Limanowskiego Domu Kultury, gdzie uczestnicy będą mogli cieszyć się muzyką w pięknej scenerii z widokiem na miasto.

• Niedziela 30 czerwca 2024 r.

– Na szczycie góry Paproć odbędzie się Otwarcie Letniego Sezonu Turystycznego na Ziemi Limanowskiej.

Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 15:00.

Program wydarzenia dostępny jest TUTAJ oraz na zamieszczonym poniżej plakacie informacyjnym

Zapraszamy do udziału w weekendowych, wakacyjnych wydarzeniach w Powiecie Limanowskim.