Warsztaty Wielkanocne dla najmłodszych w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej

Wielkanocne warstaty dla dzieci w Muzeum Regionalnym Ziemii Limanowskiej plakat

2  oraz 9 kwietnia  br. w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej odbędą się wielkanocne warsztaty dla dzieci i młodzieży. Zajęcia mają na celu wprowadzić uczestników w świąteczny nastrój i atmosferę oraz pielęgnować tradycje związane ze świętami Wielkiej Nocy.

W sobotę 2 kwietnia uczestnicy zajęć prowadzonych w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej będą wykonywać m.in. kartki wielkanocne oraz witrażowe jajko wielkanocne, natomiast w sobotę 9 kwietnia – będą mogli poznać sztukę tworzenia tradycyjnych palm wielkanocnych.

2 kwietnia warsztaty odbywać się będą w godzinach.:10:00 -16:00, a w sobotę 9 kwietnia w godz.: 13:00-15:00.

Szczegóły na temat warsztatów znajdują się na zamieszczonych poniżej plakatach informacyjnych: