Wspomnienie o Stanisławie Nieczarowskim

Zdjęcie Stanisława Nieczarowskiego siedzącego przy stole podczas obrad rady powiatu limanowskiego

W wieku 65 lat zmarł Radny Powiatu Limanowskiego Stanisław Nieczarowski. Od wielu lat reprezentował Gminę Jodłownik na szczeblu powiatowym. Mandat radnego sprawował nieprzerwanie od 2002 roku.

Stanisław Nieczarowski urodził się 27 maja 1956 roku.  Był absolwentem Akademii Rolniczej, inspektorem rolnictwa ekologicznego oraz biegłym sądowym. Pracował  w Małopolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Karniowicach oraz w MODR – Limanowa, sporządzając biznesplany dla rolnictwa. W bieżącej VI Kadencji Rady Powiatu był Przewodniczącym Komisji ds. Rozwoju i Inicjatyw Gospodarczych oraz Członkiem Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Jego priorytetem było dobro mieszkańców powiatu, budowa dróg i chodników, rozwój infrastruktury, a także ochrona środowiska. Był ceniony za wiedzę, doświadczenie i odwagę w wyrażaniu swoich poglądów.