Wybieramy „Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego” – czekamy na zgłoszenia

statuetka perły na tle krajobrazu

Rozpoczynamy czwartą edycję plebiscytu internetowego pn. „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego”. Jego celem jest wybranie miejsca lub obiektu, który cieszy się największą popularnością wśród mieszkańców powiatu i osób wędrujących po Beskidzie Wyspowym i Gorcach. 

Powiat Limanowski słynie z licznych atrakcji turystycznych zarówno związanych z przyrodą jak i zabytkami architektury. Rozpoczynając letni sezon turystyczny zapraszamy do udziału w plebiscycie. Zachęcamy do zgłaszania propozycji miejsc, obiektów i atrakcji, które wyróżniają Beskid Wyspowy i Gorce.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. W pierwszym, za pomocą formularza zgłoszeniowego, przyjmujemy propozycje. Trwa on do 10 sierpnia 2023 r. Następnie opublikujemy listę propozycji, na którą internauci będą mogli oddawać głosy. Wyniki poznamy we wrześniu. Zwycięzca zostanie uhonorowany statuetką.

Tymczasem prosimy o zgłaszanie propozycji, aby wybrać tę najlepszą – Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego. Wskażcie swoje ulubione miejsca lub te, które wywarły na was największe wrażenie.

Formularz dostępny jest  TUTAJ.

W dotychczasowych edycjach plebiscytu internauci wybrali:

Bazę Szkoleniowo-Wypoczynkową Lubogoszcz – 2022

Ścieżkę Dydaktyczno – Przyrodniczą na górze Paproć – 2021

Cisowy Dział w Gminie Łukowica – 2020

*Informujemy, że laureaci poprzednich edycji plebiscytu nie będą uwzględniani w tegorocznym głosowaniu.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content