XV Integracyjne Spotkanie Rodzin Zastępczych w Powiecie Limanowskim

wspólne zdjecie włodarzy poiwatu, pracowników PCPR oraz rodzin zastępczych podczas Spotkania Rodzin w Świdniku

Rodziny zastępcze z terenu powiatu limanowskiego już po raz piętnasty integrowały się podczas spotkania, które odbyło się 8 września w Dworze w Świdniku. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Powiatu: Wicestarosta Mieczysław Uryga, Członkowie Zarządu: Agata Zięba i Wojciech Włodarczyk oraz Radni: Czesław Kawalec i Józef Pietrzak.

Już o godzinie 11.00 rozpoczęło się spotkanie i powitanie gości  w Dworze w Świdniku, a po czas na integrację czyli wspólne zabawy dzieci, rodziców oraz zaproszonych gości. Najmłodszych rozbawiali animatorzy, którzy na ten dzień przygotowali moc atrakcji m.in. malowanie twarzy, przeciąganie liny, zabawy zręcznościowe i inne. Nie zabrakło oczywiście nagród, które dzieci i rodzice mogli zdobyć podczas losowania i konkurencji. Niespodzianką był tort przygotowany specjalnie z okazji już 15. spotkania rodzin zastępczych w powiecie. Dodatkowo każdy uczestnik miał zapewniony ciepły posiłek, aby mógł nieco wzmocnić siły do dalszej zabawy.

Spotkanie przygotowały i koordynowały pracownice Powiatowego Centrum pomocy Rodzinie w Limanowej wraz z Dyrektor PCPR Moniką Nawalaniec.

Zapraszamy do obejrzenia kolorowej FOTORELACJI z tego wydarzenia!