XX Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego KGW Powiatu Limanowskiego

Plakat KGW

Przed nami jubileuszowy XX Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Limanowskiego. Zapraszamy 29 sierpnia br. od godziny 14.00 do Parku Miejskiego w Limanowej.

Na uczestników wydarzenia tradycyjnie czekać będą występy artystyczne, konkursy i przede wszystkim pyszne, regionalne potrawy przygotowane przez Panie z KGW Powiatu Limanowskiego biorących udział w przeglądzie. Najmłodsi będą mogli skorzystać z  zamków dmuchanych, malowania twarzy oraz wziąć udział w zabawach i konkursach z animatorami. Gwiazdą wieczoru będzie Zespół „Góralsi”. Zapraszamy serdecznie!

Plakat Powiatowego Przeglądu Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Limanowskiego