Za nami Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Młodziezy Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt - styczeń 2020 - zawodniczki na boisku poczas gry

16.01 br. 8 zespołów dziewcząt urodzonych w latach 2005 – 2006 wzięło udział w powiatowych zawodach w koszykówce.W wyniku losowania drużyny podzielono na dwie grupy grające systemem „każdy z każdym”.

W sportowej rywalizacji uczestniczyły zespoły z SP Łukowica, SP3 Limanowa, ZSiP Olszówka,SP Poręba Wielka, SP 2Mszana Dolna, SP Mordarka, ZPO Słopnice oraz SP Kamionka Mała.

Organizatorem zawodów był:  ZPO- Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy SZS Limanowa.

Poniżej prezentujemy wyniki zawodów poszczególnych grup:

WYNIKI Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt

Powiatowe Igrzyska zw Koszykówce Dziewcząt 2020 -zawodniczki podczas gry Powiatowe Igrzyska zw Koszykówce Dziewcząt 2020 - zawodniczki ZS nr 3 podczas narady drużyny

Powiatowe Igrzyska zw Koszykówce Dziewcząt 2020 -zawodniczki wraz z opiekunem Powiatowe Igrzyska zw Koszykówce Dziewcząt 2020 -zawodniczki podczas gry

źródło: MOS Limanowa