Zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń wystawców do udziału w IV Powiatowym Kiermaszu Wielkanocnym

7 marca 2024 r.

Informujemy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie wystawców, zakończyło się przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych do udziału w IV Kiermaszu Wielkanocnym w Powiecie Limanowskim.  Przedświąteczne wydarzenie odbędzie się w środę 27 marca br. na rynku w Limanowej, w godzinach od 10:00 do 15:00.

Dziękujemy wszystkim producentom, twórcom oraz rzemieślnikom z naszego regionu za tak duże zainteresowanie i pozytywny odzew, z którym spotkała się tegoroczna odsłona naszej wielkanocnej akcji, a także za wszystkie nadesłane zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy 27 marca na limanowski rynek do udziału w IV Powiatowym Kiermaszu Wielkanocnym!