Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla KGW z terenu Powiatu Limanowskiego.

Koło Gospodyń Wiejskich

W dniu 30.11.2018 o godzinie 13.00 w Starostwie Powiatowym w Limanowej w sali 201 odbędzie się spotkanie dla Pań z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu limanowskiego, które poprowadzą przedstawiciele z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Limanowej.

Spotkanie będzie dotyczyć  nowo uchwalonej ustawy o kołach gospodyń wiejskich. Zostaną na nim omówione zasady rejestracji KGW w nowo powstałym Krajowym Rejestrze Kół Gospodyń Wiejskich, a także przekazane formularze wniosków o wpis do rejestru. Dodatkowo Panie z Kół Gospodyń Wiejskich otrzymają informacje o zasadach uzyskania dotacji dla KGW do działalności statutowej w 2018 roku.

Wszystkie potrzebne dokumenty i zapisy będą omówione i przekazane podczas spotkania.