Zaproszenie do udziału w pikniku pn. „Niedziela w Gorczańskim Parku Narodowym” w Lubomierzu – Rzekach

Gorczański Park Narodowy zaprasza na piknik pod nazwą „Niedziela w Gorczańskim Parku Narodowym”, który odbędzie się 28 sierpnia 2022 r. od godziny 14:00 na polanie Trusiówka (miejsce biwakowe) w Lubomierzu – Rzekach. Jednym z partnerów akcji jest Powiat Limanowski.

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych miłośników przyrody oraz zagórzańskiej kultury m.in. Przyrodnicze gry i zagadki oraz warsztaty dotyczące zasad bezpiecznego wędrowania po górskich szlakach.
Na stoisku promocyjnym Zagórzańskich Dziedzin dostępne będą produkty lokalne (rękodzieło, sery, miody, elementy strojów regionalnych, literatura pióra zagórzańskiej pisarki) oraz oferta turystyczna regionu. Będzie też strefa dziedzinnych warsztatów. Swoje stoisko promocyjne będzie miał również Powiat Limanowski.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia rodzinnej niedzieli w otoczeniu gorczańskiej przyrody!