Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w świątecznych konkursach kolęd i pastorałek

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W oczekiwaniu na ten wyjątkowy czas w roku zapraszamy dzieci przedszkolne oraz uczniów szkół podstawowych i młodzież z terenu Powiatu Limanowskiego do udziału w dwóch konkursach: Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Gore Gwiazda Jezusowi” oraz IX Międzyprzedszkolnym Konkursie „Gore Gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach Dziś”.

Oba wydarzenia objął swoim Patronatem Starosta Limanowski – Mieczysław Uryga.

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem: „Gore Gwiazda Jezusowi” organizowany jest przez Dzienny Dom Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży „Lokomotywa” i jest skierowany doz uczniów ze szkół podstawowych i średnich.

Oprócz pięknych wrażeń i dobrej zabawy towarzyszących imprezie, jej celem jest podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd, integracja współpraca szkół w bliższym i dalszym środowisku, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim stworzenie świątecznej atmosfery.

Wydarzenie odbędzie się 15 grudnia 2021 r. w Limanowskim Domu Kultury w godzinach od 8:00 do 17.30

Regulamin, zasady konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Organizatora:

 

14 grudnia 2021 r. w Limanowskim Domu Kultury, w godzinach od 8:00 do 17: 30 odbędzie się również po raz dziewiąty Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek : „Gore Gwiazdka Jezuskowi w Przedszkolach Dziś”. Wydarzenie organizuje przedszkole Chatka Małego Skrzatka z Limanowej.

Organizowany od 2013 roku konkurs cieszy się wielkim zainteresowaniem w środowisku przedszkolnym, a każdego roku zwiększa się liczba uczestników i przedszkoli, które kolejno włączają się do wspólnego kolędowania.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i zasadami konkursu, dostępnymi na stronie Organizatora.

 

 

 

Patronat honorowy nad Międzyszkolnym Konkursem Kolęd i Pastorałek „Gore Gwiazda Jezusowi” oraz IX Międzyprzedszkolnym Konkursem „Gore Gwiazdka Jezuskowi w Przedszkolach Dziś” sprawują: Starosta Limanowski – Mieczysław Uryga, Burmistrz Miasta Limanowa – Władysław Bieda oraz Wójt Gminy Limanowa – Jan Skrzekut.

Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w bożonarodzeniowych konkursach kolęd i pastorałek!

Patroni medialni: TV28, radio RMF Max, Radio RDN Nowy Sącz, Gazeta Krakowska oraz portal limanowa.in.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content