Zaproszenie na Mechan Craft

biały napis Mechan Craft na niebieskim tle

6 listopada 2023 r.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej w dniach 8 – 9 listopada 2023 r. organizuje spotkania dedykowane w szczególności uczniom klas 8 szkół podstawowych, których celem jest prezentacja szkoły, oferty edukacyjnej oraz rozmowy i szkolenia z profesjonalistami. W programie II edycji MechanCraft:
Dzień 1 (8.11) – Szkolenie dla doradców zawodowych szkół podstawowych (sala nr 8)
10:00 powitanie uczestników i rozpoczęcie
10:15 – 11:00 Psychologiczne i pedagogiczne aspekty wyboru zawodu Barbara Puchała, Anna Tylawska Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Limanowej
11:00– 11:45 Anna Diawioł – Sitko, Barbara Augustyńska Przedstawiciele Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie
11:45 – 12:00 przerwa kawowa
12:00 – 12:30 Elektromonter zawód z przyszłością Tamara Garlej Kierownik Wydziału Personalnego TAURON Dystrybucja S.A. Oddział Kraków
Dzień 2 (9.11) – Przedstawienie szkoły uczniom klas ósmych
09:00 powitanie uczestników i rozpoczęcie
09:15 – 15:00 zwiedzanie szkoły przez uczniów klas 8
Wśród licznych atrakcji zaplanowane są ekspozycje, pokazy, prezentacje sal i sprzętu, konkursy oraz quizy.

Impreza odbywać się będzie pod honorowym patronatem Witolda Kozłowskiego Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Mieczysława Urygi Starosty Powiatu Limanowskiego.

plakat informacyjny kwadratowe zdjęcia na niebieskim tle